Akce na klíč

Volejte: 00420 608 027 085

  •           Výhodná poloha
  •           Individuální přístup
  •           Rozsáhlé a rozmanité zázemí
  •           Vlastní catering
  •           Venkovní prostory
  •           Zkušený tým zaměstnanců

Pohodlné řešení jakékoliv akce

Sluneční dvůr nabízí mnoho lákavých možností a kompletní zázemí pro pořádání tzv. akcí na klíč. Naše mnohaleté zkušenosti v tomto oboru jsou zárukou toho, že si u nás pobyt úspěšně a zábavně užijete! Vycházíme vždy maximálně vstříc představám a požadavkům našich zákazníků, proto jsme připraveni zajistit např. specifické vybavení, úpravu a výzdobu prostor, gastronomické služby, doprovodný program, ověřené dodavatele služeb apod.

Jsme zde pro vás! Naší filozofií je přímý kontakt se zákazníkem a osobní, ale profesionální přístup. Proto nás kontaktujte nebo přijďte s konkrétním požadavkem na danou akci a my vám navrhneme nejlepší řešení, doporučíme nejvhodnější prostory a pomůžeme s koordinací i následnou organizací.

Ať již máte v plánu akci rodinného, firemního nebo společenského typu, nabídneme vám pro konání tyto unikátní prostory – hotel, restaurace, jídelna, gril bar, salonek.

Cokoliv, kdykoliv...

Firemní akce – chcete-li se přes den vzdělávat na školení, semináři, přednášce, konferenci, prezentaci, workshopu nebo se pobavit ve večerních hodinách na firemním večírku či teambuildingové akci… navštivte Sluneční dvůr!

Rodinná akce – hledáte-li ideální místo pro uspořádání soukromé akce v podobě svatby, rodinné oslavy v podobě narozenin, křtin, promoce, pohřební hostiny nebo třeba rozlučky se svobodou… navštivte Sluneční dvůr!

Společenské akce – organizujete-li ples, taneční zábavu, besedu, dětský karneval, setkání důchodců, oldies párty nebo jinou event akci ve vnitřních prostorách nebo pod širým nebem… navštivte Sluneční dvůr!


Akce na klíč