Gril Bar Sluneční dvůr Brno

V létě včetně zahrádky.

Rezervace stolu: 00420 545 211 442

Každý pátek Oldies party:
Pá: 16:00 - 03:00

 

 

Sobota:
So: 16:00 - 24:00

  •           Kvalitní piva
  •           Páteční večery s Oldies hudbou
  •           Prostorná zahrádka
  •           Příprava pokrmů na grilu

Přijďte na pivo i grilované speciality!

Nekuřácký Gril Bar s prostornou zahrádkou ve Slunečním dvoře je tím pravým místem pro strávení volných chvil s přáteli i rodinou. Nemusí být víkend, nemusíte mít volno nebo dovolenou, abyste si vychutnali sklenici svého oblíbeného zlatavého moku… V naší nabídce naleznete několik druhů piv a nechybí ani tradiční pivní a grilované speciality (např. pečená žebra, kolena nebo burgery). Nejste-li přímo milovníci kvalitního českého piva a zatoužíte-li i po jiném alkoholickém nebo nealkoholickém nápoji, nepřijdete u nás zkrátka. Bohatý nápojový lístek obsahuje i víno, točené limonády či míchané drinky.

Náš přízemní Gril Bar disponuje 80 místy k sezení a na venkovním náměstí se nachází rozlehlá zahrádka, sloužící v letním období ke grilování. Ta nabízí dostatek prostoru i pro naše nejmenší a čtyřnohé návštěvníky, kteří jsou u nás také srdečně vítáni. Žádanou součástí vybavení Gril Baru je projektor s plátnem, který je připravena pro všechny nadšené sportovní fanoušky. Prostory je možné tedy využít i pro pořádání různých 'akcí na klíč'.

Vyhrazená parkovací místa a zastávka MHD se nachází přímo u Slunečního dvora v Brně - Slatině.

Hudební víkendy v plném proudu...

Páteční a sobotní večery v Gril Baru Sluneční dvůr patří nejen štamgastům a milovníkům piva, ale i oldies hudby. Proto zveme všechny nápojově i hudebně žíznivé na příjemné posezení či zatančení si v rytmu českých i zahraničních retro hitů.  


Gril bar


Zahrádka