Hotel Sluneční dvůr Brno

Rezervace hotelu: +420 724 828 083

Check in: 14:00 - 16:00 na recepci, 16:00 - 22:00 v restauraci
Check out: 7:00 - 10:00
Nebo pomocí samoobslužné schránky.

  •           Výjimečná poloha (jen 3 km od letiště)
  •           Přímo na náměstí
  •           Hotelová restaurace
  •           Pobyt s mazlíčky
  •           Výtah

Příjemný hotel v Brně

Brněnský hotel Sluneční dvůr nabízí komfortní ubytování, a to v klidné a udržované městské části Brno - Slatina. Výjimečná poloha díky blízkosti letiště Brno - Tuřany, skvělá dostupnost do moravské metropole, spolu se zázemím v podobě restaurace, gril baru, jídelny a sálů představuje ideální místo pro strávení hezkých chvil mimo domov. V našem komplexu se ubytujete, odpočinete si nebo se pobavíte, a navíc si pochutnáte na výborném jídle a pití!

Hotel má k dispozici 16 pokojů (celkem 53 lůžek), které jsou moderně a účelně zařízeny (klimatizace, LCD televize, Wi-Fi, minibar, WC s koupelnou – vana / sprchový kout).  Na výběr máte z dvou a třílůžkových pokojů, ale také čtyřlůžkového apartmá, které je uzpůsobeno pro pobyt rodin s dětmi (dva oddělené pokoje s jedním vstupem a jedno společné sociální zařízení). Pro všechny ubytované je samozřejmostí snídaně formou švédských stolů nebo příprava snídaně s sebou.

Součástí hotelového komplexu jsou rozsáhlé prostory, které jsou jako stvořené pro pořádání různých akcí – více informací naleznete zde akce na klíč.

Vše na dosah...

V bezprostředním okolí hotelu je bankomat, cukrárna, květinářství, pošta, supermarket a další služby. Pár kroků od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy, díky níž se snadno dostanete do historického centra Brna a nejen tam.  

Vyhrazená parkovací místa pro naše návštěvníky se nachází přímo u Slunečního dvora.

Hotel disponuje bezbariérovým přístupem a možností ubytovat i domácí mazlíčky.


Hotel