Salonek Sluneční dvůr Brno

Rezervace salonku: +420 608 027 085

  •           Soukromý prostor
  •           Klimatizace
  •           Flexibilní využití
  •           Samostatný vchod
  •           Samostatné toalety
  •           Kompletní technické vybavení

Prostor pro různorodé akce

Klimatizovaný konferenční sál brněnského Slunečního dvora patří díky svým komplexním možnostem a kapacitě až 60 míst k velmi žádanému prostoru. Salonek slouží jako kongresová místnost přímo určená k pořádání konferencí, firemních školení, večírků, přednášek i seminářů – více informací akce na klíč. To i především díky vybavení moderní technikou v podobě digitálního projektoru, flipchartu, zvukové aparatury a Wi-Fi připojení. Součástí salonku je i nově vybudovaný barový pult a šatna zajišťující kompletní zázemí pro uzavřenou společnost. Samozřejmostí je také kompletní catering v podobě chlazených a teplých nápojů, drobného občerstvení, rautu nebo jiného pohoštění šitého na míru dle konkrétních požadavků.

Pokud se Vám zalíbí interiér a soukromí (krajní místnost komplexu, vlastní vchod a sociální zařízení), kterým náš salonek disponuje, rádi vám zde uspořádáme i jiné akce určené pro uzavřenou společnost – více informací získáte na akce na klíč.  

Kompletní zázemí...

Salonek se nachází v komplexu Slunečního dvora, navazuje na něj jídelna a restaurace s venkovní terasou, dále gril bar a také hotel… Tedy vše potřebné pro příjemné a nerušené absolvování, ať už rodinných nebo pracovních událostí, které lze uspořádat v jakékoli části hotelu.

Do sálu je bezbariérový přístup, vyhrazená parkovací místa pro naše návštěvníky se nachází přímo u Slunečního dvora v Brně - Slatině.  

Vstup se psy povolen. 


Salonek